Yritysautomyynti

Yritysautomyynti palvelee

Volkswagen Centerin yritysautomyynti tarjoaa palveluratkaisun kaikenkokoisten yritysten työsuhde-, tuotanto- ja hyötyautotarpeisiin. Kattava mallivalikoimamme sopii organisaation kaikille tasoille kustannustehokkailla ja auton käyttäjää huomioivilla ratkaisuilla.

VV-Auton Volkswagen Centerin toimipisteet Espoossa, Helsingissä, Vantaalla ja Turussa kuuluvat kaikki VV-Auto Groupiin, ja sen myötä meillä on Volkswagen-henkilö- ja hyötyautojen osalta paras tietotaito auton hankintaan, huoltoon ja korjaukseen liittyvissä asioissa.

Palvelut yrityksille, katso lisää tästä >>

Palvelut työsuhdeautoilijoille, katso lisää tästä >>

Ajankohtaiset kampanjat, katso lisää tästä >>

Uudet nopean toimituksen henkilöautot, katso lisää tästä >>

Uudet nopean toimituksen hyötyautot, katso lisää tästä >>

Huolto palvelee, katso lisää tästä >>

Jätä yhteydenottopyyntö tästä >>


Kysy meiltä lisää!

Ota yhteyttä yritysautomyyntiimme.

Matti_Heikkinen.jpg

Yritysmyyntipäällikkö

Matti Heikkinen

Gsm. 040 725 9566

Ota yhteyttä

Harri Ketonen

Yritysmyyntipäällikkö

Harri Ketonen

Gsm. 050 388 9950

Ota yhteyttä

Miro_Makkonen.jpg

Yritysmyyntipäällikkö

Miro Makkonen

Gsm. 050 390 5311

Ota yhteyttä


Yritysmyyntipäällikkö

Jari Vainikka

Gsm. 0400 459 304

Ota yhteyttä​

Mika-aalto-kuva.jpg

Yritysmyyntikoordinaattori

Mika Aalto

Gsm. 050 464 5925

Ota yhteyttä


Yritysmyyntijohtaja

Jaana Särkisilta

Gsm. 050 910 4180

Ota yhteyttä


Volkswagen-henkilöautot​


Antti Kallio

Volkswagen Center Airport, Vantaa

Myyntipäällikkö

Antti Kallio

antti.kallio@volkswagencenter.fi

Gsm. 050 386 1555


Timo Salminen

Volkswagen Center Espoo

Myyntipäällikkö

Timo Salminen 

timo.salminen@volkswagencenter.fi

Gsm. 050 5940 380


 


Juha Koskipalo

Volkswagen Center Helsinki

Myyntipäällikkö

Juha Koskipalo

juha.koskipalo@volkswagencenter.fi

Gsm. 050 3905 308


Mika Juntunen

Volkswagen Center Turku

Myyntipäällikkö

Mika Juntunen

mika.juntunen@volkswagencenter.fi

Gsm. 0400 824 520

​​

Volkswagen Hyötyautot


Petri Satamo

Volkswagen Center Airport, Vantaa

Myyntipäällikkö

Petri Satamo

petri.satamo@volkswagencenter.fi

Gsm. 040 505 5804



Volkswagen Center Espoo


 

Puh. 010 5333 450

 

 


Tom Pohjola

Volkswagen Center Helsinki

Myyntipäällikkö

Tom Pohjola

tom.pohjola@volkswagencenter.fi

Gsm. 0500 312 870


Roland Edfelt

Volkswagen Center Turku

Myyntipäällikkö

Roland Edfelt

roland.edfelt@volkswagencenter.fi

Gsm. 0400 520 500






 

Jätä yhteydenottopyyntö täältä >>